O NAS

OFERTA

ZAUFALI NAM

ZESPÓŁ

KONTAKT

   
 

Zespół

  • Artur Rzewuski (CV)

Ekspert z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. W obszarze HR działa od 1989r. Bogate doświadczenie w zakładach produkcyjnych i usługowych na stanowiskach menadżerskich. Autor wielu procedur i regulaminów. Ekspert w obszarze mapowania procesów. Z doświadczenia doradca personalny.

  • Paweł Błaszkiewicz (CV)

Doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleń. Trener w obszarze sprzedaży, komunikacji i motywacji. Wykładowca psychologii na Uniwersytecie Gdańskim.

  • Jarosław Rudnicki (CV)

Doktor nauk humanistycznych w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i księgowości. 

Z wykształcenia ekonomista. Wieloletnie doświadczenie w obszarze controllingu i podatkach. Ekspert w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Andrzej Włodarski (CV)

Radca prawny. Wieloletnie doświadczenie w firmach produkcyjnych w zakresie organizacyjno-prawnym. Ekspert w dziedzinie regulaminów, dokumentów kadrowych i prawa pracy.

  • Monika Łagowska-Cebula (CV)

Specjaista w obszarze komuniakcji oraz realizacji projektów HR oraz Administracji Personalnych, realizacja projektów rozwojowych oraz szkoleń.